fbpx
  • 3362
  • 0

Šarnyrų, traukių, antgalių restauracija

Reguliari transporto priemonės priežiūra gali užtikrinti, kad net ir pačios ilgiausios kelionės bus įveikiamos be jokio vargo. Svarbiausia tikrinti ne tik dažniausiai akcentuojamas auto dalis, kaip kad stabdžiai arba variklis, tačiau reikia dėmesio skirti ir šarnyrams, kurie yra viena svarbiausių važiuoklės dalių. Ilgainiui reikalinga jų restauracija, kadangi tik taip pavyks išlaikyti mašinos funkcionalumą.

Šarnyrų restauravimas „Auto meistras“ specialistų rankose atliekamas ne tik greitai, tačiau ir kokybiškai, tad leiskite sau kasdien važiuoti net ir ilgus atstumus sudėtingais keliais be jokio vargo.

Kodėl dėvisi auto šarnyrai?

Bet kokie transporto priemonės gedimai turi būti sutvarkyti, kadangi jie mažina saugumą kelyje, mašina gali tapti nevaldoma. Šarnyrų restauravimas, kai tau jau yra būtina, sugrąžina transporto priemonei stabilumą, taip pat, tinkamu kampu yra pakeičiamas pakabos aukštis. Tai lemia ir komfortą, ir saugumą, kurio yra tikimasi iš transporto priemonių.

Šarnyrų restauracija dažniausiai reikalinga tokiu atveju, kai tenka dažnai važiuoti duobėtais keliais. Kai kelyje pasitaiko šulinėlių, provėžų, duobių ir kt. dirgiklių. Susidėvėjus šarnyrams pradeda netolygiai judėti ratai, galiausiai, padangos dyla nevienodai.

Tiesa, greitesniems šios dalies susidėvėjimui taip pat įtaką daro ir blogos oro sąlygos ir net temperatūros pokyčiai, tad greičiau genda lauke laikomų auto šarnyrai.

Kada keisti/restauruoti šarnyrus?

Geriausias būdas įsitikinti, kad šarnyrai niekada nebus tinkamai funkcionuoti ir maži gedimai bus sutvarkyti iškart, kai tik pamatyti – reguliariai tikrinti jų būklę, keliauti pas meistrus profilaktinei apžiūrai.

Apie smulkius gedimus dažniausiai išduoda neįprastas auto garsas. Esant didesniems gedimas – garsas tampa vis stipresnis, dažniausiai jo ignoruoti tampa nebeįmanoma. Šarnyrų gedimo metu jie po truputį laisvėja ir kuo labiau atsilaisvinę yra – tuo garsas yra didesnis. Pačioje pradžioje dažniausiai galimas restauravimas, o kai gedimai dideli – vienintele alternatyva lieka keitimas naujais.

Keisti naujais yra būtina, kadangi taip galite išvengti didesnių ir brangiau kainuojančių gedimų.

„Auto meistras“ šarnyrų restauravimas

Jeigu Jums reikalingos profesionalios paslaugos – susisiekite su mūsų meistrais, kurie ne tik atliks diagnostiką bei įvertins šarnyrų būklę, tačiau taip pat ir sutvarkys juos, kad vėl galėtumėte saugiai važiuoti.