fbpx
  • 2542
  • 0

Stabdžių diskų tekinimas

Vairo drebėjimas yra susijęs ne tik su patogumu vairuoti tam tikras transporto priemones, tačiau taip pat ir saugumu, kuris turėtų būti prioritetas kiekvienam kelių eismo dalyviui. Jeigu stabdymo metu, važiavimo metu automobilio vairas dreba, tikėtina, kad reikalingas stabdžių diskų tekinimas, kuris gali sugrąžinti transporto priemonei funkcionalumą.

Stabdžių diskų tekinimas, pasak „Auto meistras“ specialistų – būtinas reguliariai, kadangi stabdymu metu diskai labai įskaista, tad galiausiai – deformuojasi, tampa nudėvėti. Pirmiausia pajuntamas nemaloniai vibruojantis vairas, o ilgainiui ir ilgesnis stabdymo kelias, galiausiai, kur kas sudėtingesnis transporto priemonės valdymas.

Kada reikalingas stabdžių diskų tekinimas?

Eksploatacijos metu stabdžių sistema dėvisi, tad visiškai suprantama, kad ilgainiui reikalingas jos remontas, keitimas ir net tekinimas. Dažniausiai su stabdžių diskų tekinimu susiduria tie asmenys, kurie važiuoja greitai bei prastais keliais, kadangi dalys – greičiau dėvisi. Kuomet reikalingas tekinimas dažniausiai jaučiamas didelis vibravimas, kaladėlės kur kas greičiau dėvisi, galiausiai sumažėja net ir stabdymo efektyvumas. O tai daro įtaką saugumui kelyje.

Nutekintų stabdžių diskų privalumai

Kadangi galimas ne tik tekinimas, tačiau taip pat ir naujų keitimas, kyla klausimas – kuris variantas yra geresnis. Tekinimas – vienareikšmiškai, kadangi paviršius yra nulyginamas, tad kaladėlė maksimaliai glunda prie disko ir taip galima džiaugtis dideliu stabdymo efektyvumu.

Žinoma, taip pat stabdžių diskų tekinimas kainuoja kur kas pigiau nei naujų pirkimas, o kokybės prasme efektas yra tas pats.

Tekinimo rezultatas

Naudojant tinkamą įrangą efektyviai atliekami darbai, kurie padeda džiaugtis:

  • Tekinimo metu pasiekiamas milimetro dalių tikslumas.
  • Tekinimo metu diskai lieka ant transporto priemonės, tad užtikrinamas tinkamumas.
  • Po procedūros garantuojamas tinkamas tolimesnis diskų dilimas.

„Auto meistras“ stabdžių diskų tekinimas

Stabdžių diskų tekinimas yra sudėtingas darbas, kurį privalu palikti patiems geriausiems savo sferos specialistams. Tam ir esme mes. Kasdien su tuo susiduriame, tad paslaugas teikiame greitai ir kokybiškai, darbo metu naudojama geriausia įranga, kuri padeda pasiekti maksimalų tikslumą bei kokybę. Mums svarbu, kad klientas liktų maksimaliai patenkintas paslaugomis, tad dirbame ypač kruopščiai.