fbpx
  • 2646
  • 0

Važiuoklės remontas

Šiais laikais rūpintis savo transporto priemone yra labai paprasta. Tereikia reguliariai lankytis pas meistrus, kurie apžiūrėję mašiną randa gedimus, kurie yra dar maži, tad jų šalinimas – greitas ir paprastas. Štai važiuoklės remontas yra viena problemiškiausių vietų, kurios galima išvengti reguliariai atliekant transporto priemonės diagnostiką.

„Auto meistras“ specialistai ne tik įvertins važiuoklės būklę, tačiau ir sutvarkys gedimus, jeigu tokių yra. Tokiu atveju Jūsų transporto priemonei bus grąžinamas funkcionalumas bei saugumas kelyje, kuris turėtų būti prioritetas.

Kodėl reikalingas važiuoklės remontas?

Tvarkinga transporto priemonė gali užtikrinti saugias keliones, tad kiekvienas jos komponentas turi būti sutvarkytas iki mažiausių smulkmenų. Štai važiuoklės remontas reikalingas tokiu atveju, kai dalys natūraliai susidėvi metų eigoje, tokiu atveju, kai atsiranda fizinė deformacija (pavyzdžiui, po eismo įvykio), kai kuriais atvejais meistrams tenka tvarkyti gamyklinius brokus.

Važiuoklės tvarkingumas užtikrina, kad auto bus lengvai valdoma, pavyks išvengti mašinos slidinėjimo kelyje, pasiekiamas maksimalus stabilumas ir geras sukibimas su danga.

Kada reikalingas važiuoklės remontas?

  • Jeigu važiuojant nelygiu keliu arba dideliu greičiu girdite neįprastus garsus, tikėtina, kad važiuoklei reikalingas remontas. Dažniausiai tai garsai primena bildesį, ūžimą, cypimą, braškėjimą bei kitus garsus.
  • Taip pat jaučiama, kad važiavimo metu transporto priemonė yra nebe tokia manevringa. Dažniausiai sunkumas juntamas posūkiuose arba lenkimo metu.

Visgi, kartais važiuoklės gedimai pamatomi tik tuomet, kai atvykstame pas meistrus apžiūrai. Blogai, kai važiuoklės gedimai yra dideli, kadangi tokiu atveju jų tvarkymas ir daugiau kainuoja, ir daugiau užima laiko. Kuo daugiau dėmesio mašinai bus skiriama – tuo greičiau galimi gedimai bus randami.

„Auto meistras“  važiuoklės remontas

Jeigu reikalinga visos transporto priemonės arba konkrečiai važiuoklės apžiūra ir gedimų atvejų jų tvarkymas – tokiu atveju kviečiame susisiekti su mūsų meistrais, kurie greitai ir pigiai sutvarkys gedimus. Naudojamos tik geriausios kokybės, sertifikuotos dalys, kurios garantuoja ilgaamžiškumą bei patvarumą. Galiausiai, teikiamos ir nemokamos konsultacijos, tad jeigu turite klausimų – skatiname susisiekti su mūsų meistrais.