fbpx

IŠANKSTINĖ REZERVACIJA

Užsirezervuok apsilankymo laiką internetu ir taip sumažink laukimą eilėje!

Išankstinė rezervacija

ŠARNYRŲ RESTAURACIJA

Tie kas vairuoja Audi ir Volkswagen automobilius žino kad priekinė pakaba yra „daugiasvirtė“. Šią pakabą naudojančio automobilio  priekinėje dalyje kiekvienoje pusėje yra po keturias šakes kurios turi sailentblokus ir šarnyrus gamykloje įlietus į aliuminio lydinio šakę, vairo traukės antgaliuką ir stabilizatoriaus „ausį“.

Dėl šios priežasties keičiant šarnyrus privaloma keisti visas šakes, kurios senesniuose automobiliuose dėl duobėtų kelių ypač dažnai ima klibėti. Daug šakių priekyje = daug išlaidų pakabos remontui.

Kiekvienam aktualu remonto išlaidas sumažinti iki minimalios sumos, ypač jei kokybė nuo to nenukenčia. Tam yra tobulas vaistas –  aliuminio lydinio šakių, šarnyrų restauravimas.

Restauracijos kaina yra tik nuo 5

Restauracija ne tik padeda sutaupyti iki 50 proc. originalios (tiesiai iš gamintojo pirktos) detalės kainos, tačiau  AUTOMEISTRE daugiau negu 20 metų tobulinta restauravimo technika leidžia suteikti net ILGESNĘ garantiją*, nei suteiktų GAMINTOJAS analogiškai naujai detalei! (*36 mėn. arba 50 000 km). TIK NUIMANT IR ĮDEDANT DETALĘ(-es) PAS MUS.

Važiuoklė turi būti tvarkinga!

* Garantija galioja tikrinant pas mus važiuoklę ne rečiau nei kas 6 mėn. Įsitikinti, kad važiuoklė yra tvarkinga. Atlikus dalių restauraciją pas mus – važiuoklės patikra per visą garantinį laikotarpį – NEMOKAMAI!

 

Skambinkite jau dabar! +370 656 01 507 arba registruokitės ČIA