fbpx
  • 4732
  • 0

Autoservisas Klaipėdoje

Tinkama transporto priemonės priežiūra gali užtikrinti, kad būsite saugus kelių eismo dalyvis, galiausiai, kad visos kelionės tikslo link bus patogios ir tvarkingos. Žinoma, reikalinga nuolatinė priežiūra, kadangi tik tokiu atveju mašina veiks puikiai. Galiausiai, rinkitės meistrus, kurie maloniai su Jumis bendradarbiaus, atsakys į visus klausimus ir padės džiaugtis tvarkinga ir saugia transporto priemone.

Autoservisas Klaipėdoje – saugioms, tvarkingoms ir rūpesčių nekeliančioms kelionėms.

„Auto meistras“ paslaugos

Vienoje vietoje rasite platų paslaugų pasirinkimą, kurios suteiks Jūsų transporto priemonei daugiau funkcionalumo bei saugumo.

Mūsų siūlomos paslaugos:

  • Ratų geometrija.
  • Šarnyrų restauracija.
  • Stabdžių diskų tekinimas.
  • Važiuoklės patikra.
  • Variklio remontas.
  • Kompiuterinė diagnostika.
  • Ir kitos.

Suprantame, kad be patirties gana sunku žinoti – kokios paslaugos Jums reikalingos, kokie „simptomai“ parodo gedimus. Štai todėl siūlome kreiptis į mus ir mes apžiūrėję mašiną pateiksime įvertinimus. Autoservisas Klaipėdoje laukia tiek lengvųjų, tiek sunkiųjų transporto priemonių, kad visi gedimai būtų pašalinti greitai ir sėkmingai.

Autoservisas Klaipėdoje siūlome daugelį skirtingų paslaugų, kurios reikalingos mašinos funkcionalumui. Užsisakius daugiau – kainos tampa mažesnės, tad visada verta vienu kartu pilnai užsisakyti mašinos apžiūros bei gedimų šalinimo paslaugas.

Mūsų patirtis – Jūsų patogumui

Siūlome ne tik platų skirtingų paslaugų pasirinkimą, tačiau taip pat ir geros kokybės paslaugas, kurios sugrąžins Jūsų transporto priemonei funkcionalumą. Darbams atlikti naudojama geriausios kokybės įranga, kuri padeda darbus atlikti ne tik gretai, tačiau taip pat ir tiksliai. Juolab, jeigu reikalingos pakaitinės dalys – taip pat montuojamos tik tokios, kuris tobulai tinka Jūsų auto.

Bandyti gedimus tvarkyti pačiam?

Autoservisas Klaipėdoje pilnai pasirūpins Jūsų transporto priemone, tad susisiekite, jeigu reikalinga apžiūra arba konkrečiai žinote – koks gedimas ir kokio remonto darbų reikia. Svarbiausia yra nelaukti, kadangi kuo gedimai bus didesni – tuo jų tvarkymas kainuos brangiau. Juolab, siūlome nebandyti gedimų šalinti patiems, kadangi taip dažniausiai padaroma dar daugiau problemų. Vėliau jų tvarkymas kainuoja brangiau, reikalauja daugiau laiko.

Taupykite savo laiką ir būkite saugus kelių eismo dalyvis. Rūpinkitės mašina ir ji pasirūpins Jumis.